WASH IT

Introduce

Marco Adámek

O mně

Už při koupi svého prvního auta mě zajímal jeho vzhled. Zatímco ostatní kamarádi řešili jak zvýšit výkon svého auta, mě zajímalo, jak auto vypadá. Vždy jsem obdivoval naleštěné auta/motorky. Koupil jsem tedy svůj první vosk na benzínce a naleštil svého plechového mazlíka. S výsledkem jsem byl spokojený, ovšem nevydržel moc dlouho. Pracoval jsem tehdy u táty ve stolárně a při leštění lakovaných dvířek mě napadlo „co když zkusím touhle leštičkou vyleštit svoje auto“? Vzal jsem leštičku, leštící pastu auto umyl a začal leštit. Neměl jsem tehdy ani ponětí o nějakých kontaminantech v laku, ale auto se lesklo a já měl z výsledku radost.

Na sluníčku to sice nebylo tak super, ovšem informace na internetu byly tehdy ještě nulové, takže jsem nad tím až tak nepřemýšlel. Tak šel čas a já postupně koupil dražší auta/motorky to mě donutilo koupit kvalitnější kosmetiku, informací na internetu přibývalo… až mě jednou napadlo, že mě baví dělat auta krásnější a že mám pořád z výsledku radost, ikdyž to auto třeba ani není moje. Začnu tedy dělat sám na sebe a zaměřím se na tu nejlepší péči o auta v Hranicích. Postupně se vzdělávám, leštím auta kamarádům a známým a sbírám cenné zkušenosti.

Píše se rok 2018 kdy přemluvím svého kamaráda Honzu, který mi poskytne prostory a já začnu realizovat svou představu a zakládám Wash it – Detaling studio. Postupem času se zdokonaluji nejen svými zkušenostmi, ale neustále investuji do sebevzdělávání. Mám za sebou několik cetrifikací, např. „čištění a renovace laku“ od Pražských LT Detailing, čištění kůže systémem Fenice, tónování autoskel od Xpel, čištění a renovace kůže systémem Colourlock, jsem také certifikovaným partnerem zn. Krytex .

Neustále se vzdělávám, abych svým zákazníkům mohl nabídnout co nejkvalitnější služby opřené o nejmodernější technologie.